بازدید شهرداری طاقانک و خرید تجهیزات جایگاه سوخت

بازدید شهرداری طاقانک و خرید تجهیزات جایگاه سوخت

شانزدهم مهرماه سال جاری بود که، جناب آقای مهندس امیری شهرداری محترم خدام و طاقانک به همراه هیئت همراهشان طی جلسه ای از شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار بازدید به عمل آوردند. در این جلسه حضوری جناب آقای مهندس جمالی و جناب آقای مهندس امیری در ارتباط با شروع همکاری و ایجاد دستاوردها و اهداف مشترک با یکدیگر گفت و گو نموده و نیز در خلال این جلسه جناب آقای مهندس امیری از کارخانه بزرگ شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار و همچنین بخش های مختلف کارخانه و روند کاری هر بخش، بازدید کردند که نتیجه بازدید ایشان منجر به خریداری کلیه تجهیزات جایگاه سوخت دو فرآورده از شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار گردید. در طی این قرارداد:

  • تا یک سال پس از تحویل محصولات احداث جایگاه، کلیه محصولات دارای گارانتی بوده
  • و نیز تا 10 سال خدمات پس از فروش ما را دریافت خواهند کرد.

 

بازدید شهرداری طاقانک و خرید کلیه تجهیزات جایگاه های سوخت
بازدید شهرداری طاقانک و خرید کلیه تجهیزات جایگاه های سوخت

شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار بزرگترین تولید کننده انواع جایگاه های توزیع سوخت، خودروهای سوخت رسان(پمپ بنزین تحت اپلیکیشن)، پمپ بنزین پیش ساخته(سریع النصب)، جایگاه توزیع سوخت سیار کانتینری، جایگاه توزیع سوخت کوچک شهری و مخازن ذخیره سازی در کشورمان ایران و همینطور در غرب آسیا می باشد که دارای نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش فعال در تمامی استان ها و مراکز استان های کشور می باشد.

  • احداث و نصب محصولات این جایگاه شهرداری محترم خدام و طاقانک با همکاری نماینده محترم مجموعه ما در استان چهارمحال و بختیاری خواهد بود.

ما شهرتمان را از اعتماد شما در دل کویر داغ ساخته ایم.