گردهمایی نمایندگان هلدینگ پترو آیریک

بیست و دومین گردهمایی سالانه نمایندگان هلدینگ پتروآیریک

این گردهمایی، همه ساله توسط هلدینگ بزرگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان برنامه ریزی و برگزار می گردد.

گردهمایی سالانه هلدینگ پترو آیریک

  • در طی این گردهمایی جناب آقای مهندس توسلی، ریاست هیئت مدیره شرکت مهندسی نفت ابزار با اشاره به تلاش های بی وقفه و شبانه روزی تیم متخصصین و حرفه ای شرکت مهندسی نفت ابزار، و همچنین تقدیر از نمایندگان سراسر کشور اذعان داشتند:

رسیدن به نقطه بزرگترین تولید کننده انواع دیسپنسر بنزین و تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت اولین و مهم ترین هدفی بود که شرکت مهندسی نفت ابزار با در دست داشتن دو بال رعایت استانداردها و ایجاد بهترین کیفیت در بین رقبا برای خود تعیین نموده بودیم و هم اکنون با تلاش و همکاری و کار تیمی به این مرحله رسیده است. اما در همین نقطه متوقف نشده و نخواهد شد و همچنان به تلاش خود برای بهترین بودن ادامه می دهد.

گردهمایی سالانه هلدینگ پترو آیریک

  • در ادامه، جناب آقای مهندس فاضلی، مدیر عامل شرکت مهندسی نفت ابزار، با اشاره به صحبت های جناب آقای مهندس توسلی، از دیگر رویکردها و چشم اندازهای این شرکت سخن گفتند و فرمودند:

شرکت نفت ابزار به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده انواع دیسپنسر سوخت در کشور مسئولیت و اهداف زیادی را بردوش خود داریم که با همکاری شما نمایندگان محترم قدم به قدم به آنها عمل کرده و جامه عمل می پوشانیم تا همچنان با ارائه کیفیتی بالا پیشتاز عرصه سوخت باشیم.

گردهمایی سالانه هلدینگ پترو آیریک

ما مفتخریم که یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ پتروآیریک (بزرگترین سرمایه گذار و سازنده تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت) در غرب آسیا هستیم و توانسته ایم با تکیه بر توان متخصصان و به روزترین دانش و تکنولوژی جهان در این راستا هم قدم با شرکت مهندسی نفت ابزار، گام برداریم و بزرگترین شرکت تولید کننده جایگاه های توزیع سوخت و سوخت سیار و خودروهای سوخت رسان در منطقه غرب آسیا باشیم.

تقدیر از نمایندگان هلدینگ پترو آیریک

همچنین آقای مهندس دهدار، مدیر فروش شرکت مهندسی نفت ابزار، سخنرانی ای را ایراد نمودند و در این سخنرانی ضمن اشاره به سخنان آقای مهندس توسلی و آقای مهندس فاضلی، به همراهی و حمایت کردن از نمایندگان سراسر کشور تاکید نمودند.

تقدیر از نمایندگان هلدینگ پترو آیریک

تجلیل و قدردانی از نمایندگان هلدینگ پترو آیریک

در حاشیه این گردهمایی و سخنرانی ها، هلدینگ پترو آیریک و شرکت های زیر مجموعه خود یعنی شرکت مهندسی نفت ابزار و شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار از نمایندگان برتر سراسر کشور این دو شرکت تجلیل و قدردانی به عمل آورد و با اهدای لوح تقدیر از آنها تقدیر نمود.

  • در ادامه شما را به دیدن ویدئوی کوتاه از این همایش دعوت می نماییم.