درباره شرکت
فناوران نفت ابزار

شرکت مهندسی دانش‌ بنیان فناوران نفت‌ ابزار بزرگترین تولید‌ کننده انواع جایگاه‌های توزیع سوخت در غرب آسیا

شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار

شرکت مهندسی دانش‌ بنیان فناوران نفت‌ ابزار بزرگترین تولید‌ کننده انواع جایگاه‌های توزیع سوخت در غرب آسیا است که در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید و تجهیز ‌های توزیع سوخت راه‌اندازی گردید. این شرکت با کسب دانش فنی و راه‌اندازی خط تولید پیمـانه‌ گر تلمبه‌ های توزیع سوخت، فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه برنامه کاری خود به تولید جایگاه‌ های پیش‌ساخته و سریع‌ النصب روی آورد.

شرکت مهندسی دانش‌ بنیان ‌فناوران نفت‌ ابزار با توجه به نیاز بازار، خط تولید جایگاه‌ های پیش‌ ساخته (سریع‌النصب) سوخت را در سال 1390 به راه انداخت و در طی چند سال، و با استقبال و تقاضای مشتریان از محصولات با کیفیت این شرکت، نه تنها بیشترین سهم فروش تلمبه و دیسپنسر را ازآن خود کرد، بلکه توانست عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات جایگاه‌ های توزیع سوخت سریع‌ النصب در کشور را نیز برای فناوران‌ نفت‌ ابزار به ارمغان بیاورد.

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار تولید کننده انواع مخزن های ذخیره سازی سوخت

چشم انداز فناوران نفت ابزار

شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار با تکیه بر توان متخصصان داخلی و با به کارگیری به روزترین فناوری های جهان در کشورمان ایران، چشم انداز خود را رسیدن به مطلوب ترین و بزرگترین شرکت تولید کننده جایگاه های سوخت قرار داده است و در راه رسیدن به این قله رفیع نیز گام هایی برداشته است.

تولید انواع پمپ بنزین، از جمله پمپ بنزین سیار، پمپ بنزی کوچک شهری،پمپ بنزین سنتی،پمپ بنزین سیار کانتینری، خودروهای سوخت رسان امدادی، خودروهای سوخت رسان تحت اپلیکیشن، ترولی سوخت، نفت کش و چیلرهای هوا خنک گوشه کوچکی از تلاش ها و دستاوردهای شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار می باشد.

مسئولیت اجتماعی ما

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار به عنوان یک شرکت دانش بنیان در حوزه تجهیزات توزیع سوخت با برخورداری از نیروی آموزش دیده و متخصص، ضمن رعایت اصول فنی، خود را ملزم به رعایت آخرین ویرایش استاندارد های ISO 9001 ،ISO 14001، ISO 45001 می داند.

طراحی، ساخت و عرضه جایگاه‌ و پمپ بنزین های سیار و پیش‌ ساخته مختلف از جمله پمپ بنزین سریع‌ النصب ساحلی،پمپ بنزین کوچک شهری، خودروهای سوخت رسان سیار و جایگاه های سوخت سیار کانتینری، برگ زرین دیگری است که در جمله افتخارات این شرکت دانش‌ بنیان به وضوح به چشم می‌خورد.

و نیز به همین سبب است که شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار بزرگترین تولید کننده و صادر کننده انواع جایگاه ها و پمپ بنزین های سوخت در غرب آسیا می باشد.

بیش از ۱۶۰ مشتری

بیش از ۹۰ شهر

تنوع بالای محصولات

بزرگترین تولید کننده غرب آسیا

شرکت مهندسی دانش‌بنیان ‌فناوران نفت‌ابزار با طرح شعار «با کمترین هزینه صاحب جایگاه سوخت شوید»، تمامی محصولات خود را مبتنی بر دانش روز دنیا و همت جوانان پُر تلاش و ماهر این مرز و بوم تولید کرده و در این مسیر موفق شد، نیاز مشتریان خود و مردم عزیز ایران را بر این شعار تدوین و استوار کند.

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار تولید کننده مخزن ذخیره سازی سوخت