نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران در اردیبهشت ماه 1402 برگزار گردید. در نمایشگاه امسال بیش از 1400 شرکت فعال ایرانی این حوزه شرکت کرده بودند که در بین تمامی این سال ها این حضور بسیار بی نظیر بود. اما این دستاورد به همین جا ختم نمی شود چرا که نزدیک به 200 شرکت خارجی فعال در این صنعت به همراه نمایندگانشان از 13 کشور خارجی نیز حاضر بودند.

مهمانان نمایشگاه:

مهمانان نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی سال 1402 آقایان: علی آقا محمدی مشاور اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، محمد علی زلفی وزیر علوم تحقیقات و فناوری، سید مهدی نیازی سرپرست وزارت صمت، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی و اعضای هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و بسیاری دیگر از مقامات بلند پایه نیز در این نمایشگاه حضور داشتند و از غرفه های شرکت های حاضر و محصولات و دستاوردهای آنان بازدید نمودند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

حضور شرکت های دانش بنیان:

در این نمایشگاه به شرکت های دانش بنیان دو سالن اختصاص داده شده بود تا شرکت های دانش بنیان حاضر بتوانند دستاوردهای خودشان در این حوزه را در معرض دید بین المللی قرار دهند. شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار (زیر مجموعه هلدینگ پترو آیریک) یکی از شرکت های دانش بنیان مطرح حاضر در این نمایشگاه بود و محصول جایگاه سوخت سیار کانتینری خود را در معرض دید قرار داده بود که با استقبال بسیاری مواجه گردید.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار، بزرگترین تولید کننده انواع جایگاه های توزیع سوخت، خودروهای سوخت رسان، پمپ بنزین پیش ساخته(سریع النصب)، جایگاه های کوچک شهری، جایگاه سوخت سیار کانتینری و مخازن ذخیره سازی در غرب آسیا می باشد.