ساخت پمپ بنزین

ساخت پمپ بنزین

ساخت پمپ بنزین در ایران توسط مجرب ترین مهندسین و کارگران زحمت کش شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا طراحی، ساخت و اجرا می شود. این شرکت با داشتن رزومه ای قوی توانسته است پس از یک دهه فعالیت اعتماد لازم را در بین مشتریان خود کسب نماید.

جایگاه های پمپ بنزین امروزه در سطح کشور به صورت کثیری وجود دارد و یکی از پر درآمد ترین مشاغل در کشور  نیز می باشد. پمپ بنزین های امروزه با شکل و شمایلی زیباتر با سقف های سازه ای یا کامپوزیت نمای زیبایی به شهر بویژه کلان شهر را داده است. این جایگاه های پمپ بنزین دارای حداقل 2 مخزن با ظرفیت های 45000 لیتری یا 60000 لیتری بنا به درخواست مشتری که هر مخزن می تواند برای یک فرآورده مثلا بنزین معمولی یا سوپر استفاده شود.

 

ساخت پمپ بنزین در شرکت فناوران نفت ابزار از صفر تا صد توسط نیروهای مجرب شرکت طراحی و ساخته می گردد و مخازن کاربردی در این جایگاه ها علاوه بر تاییدیه واحد کنترل کیفیت توسط نماینده شرکت محترم ملی پخش پالایش و فرآورده های نفتی ایران تست می شود و پس از پایان ساخت جایگاه نیز در مرحله تست چاه های ارت مخازن نیز توسط نماینده شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران بررسی می گردد.

  • برای ساخت پمپ بنزین فقط کافی است با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا شما را جهت گرفتن تاییدیه های لازم راهنمایی و از آن پس اقدامات زیرسازی را انجام داده و بقیه مراحل را به دست ما بسپارید.