آیین رونمایی از اپلیکیشن درخواست سوخت اینترنتی پیدو (Pido)

آیین رونمایی از اپلیکیشن درخواست سوخت اینترنتی پیدو (Pido)

آیین رونمایی از اپلیکیشن درخواست سوخت اینترنتی پیدو (Pido) با حضور معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و برخی مسئولین برگزار شد و ایران پس از کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس و هند به عنوان پنجمین کشور به خودروهای سوخت‌رسان سیار مجهز شد.
امیر وکیل‌زاده، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، امروز (دوشنبه، ۱۴ اسفند) در آیین گشایش رسمی طرح خودروهای سوخت‌رسان سیار با بیان اینکه با کمک شرکت خصوصی پتروآیریک و همکاری شرکت فناوران نفت ابزار، تجربه تازه‌ای در زمینه سوخت‌رسانی ایجاد شده است افزود: راه‌اندازی این طرح می‌تواند به کاهش ترافیک و تردد خودروها به منظور سوخت‌ گیری کمک کند و همچنین سطح رفاه را افزایش دهد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این‌که این شرکت در سرمای اخیر تهران امتحان خود را پس داد گفت: از این به بعد نیز این طرح می‌تواند در مواقع بحرانی و عادی به کمک بیاید.

 

رئیس هیئت مدیره شرکت پتروآیریک در این مراسم با بیان اینکه این اپلیکیشن در هر نقطه‌ای از تهران مشروط بر ایمنی محیط می‌تواند سوخت‌رسانی انجام دهد افزود: کاهش مصرف سوخت، کاهش ترافیک و کاهش آلودگی از مزایای اجرای این طرح است و سوخت با نرخ مصوب ارائه می‌شود که افزون بر آن، هزینه حمل‌ و نقل در خواست می‌شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت پتروآیریک گفت: این اپلیکیشن هیچگونه رقابتی با جایگاه‌داران عرضه سوخت ندارد. وی همچنین تصریح کرد: این نوعی همکاری است، زیرا ما نیز سوخت مورد نیاز دستگاه سوخت‌رسان را از مجاری عرضه سطح شهر خریداری می‌کنیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت پتروآیریک گفت: این طرح در سرما و برودت هوای اخیر تهران امتحان خود را پس داد و ما توانستیم ظرف یک روز به ۳ هزار خودرو سوخت‌رسانی کنیم.

جهت دانلود اپلیکیشن مربوطه برای سیستم عامل اندروید و IOS می توانید به کانال تلگرام شرکت به آدرس: fanavarannaftabzar@ مراجعه نمایید.