چیلرهای تراکمی هوا خنک

چیلرهای تراکمی هوا خنک

یکی از محصولات شرکت دانش بنیان فناوران نفت ابزار چیلرهای هوا خنک می باشد. ظرفیت تولید این چیلرها از 10 تن تبریدی تا 100 تن تبریدی می باشد که البته در ظرفیت های بالای 100 تن تا 200 تن نیز به درخواست مشتریان محترم طراحی و ساخته می شود. همچنین لازم به ذکر است که مینی چیلرهایی در ظرفیت های 4.5 تن نیز طراحی می شود.

ویژگی های منحصر بفرد چیلرهای شرکت فناوران نفت ابزار را در ادامه عنوان می نماییم:

  • طراحی و ساخت این چیلرها با توجه به شرایط آب و هوایی محل انجام پروژه می باشد.
  • طراحی چیلر در قالب دو مدار مجزا:

اگر از چیلرهای تراکمی هوا خنک در یک مدار استفاده شود به طبع میزان برق دستگاه خیلی کاهش پیدا می کند.

  • چیلرهای شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار در دوسته تک مدار (در مینی چیلرها) و همچنین 2 یا چند مدار مجزا در ظرفیت های بالا طراحی می شوند.
  • در تابلوهای برق از درایو و PLC جهت کنترل دستگاه و کنترل فن استفاده شده است که میزان قابلیت اطمینان و هزینه تامین و نگهداری دستگاه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
  • از لوله های شیار داخل در داخل کندانسور استفاده شده است که میزان راندمان دستگاه را افزایش می دهد و به طبع میزان کارکرد کمپرسور و مصرف برق دستگاه به اندازه چشمگیری کاهش پیدا کند.
  • در چیلرها و کندانسور و اپراتور دستگاه از طریق دو کمپرسور در دو خط مجزا در حال تغذیه شدن هستند.
  • این مزیت باعث می شود در ماه هایی از سال که هوا به طور کامل گرم نشده است، دستگاه از طریق یک کمپرسور در حال کار کردن باشد که میزان استهلاک دستگاه و به همراه آن میزان مصرف برق را نیز کاهش می دهد.

همچنین اگر بخواهیم میزان دو فن ها را کنترل نماییم یعنی در ماه هایی از سال که هوا هنوز کاملا سرد نشده، فن ها با دور پایین خود کار می کنند و میزان مصرف برق دستگاه را به حداقل می رسانند.

چیلرهای تراکمی هوا خنک
چیلرهای تراکمی هوا خنک

برندهای پیشنهادی شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار برای فن ها شامل EBM آلمان – زیلابگ آلمان – زیلابگ چین و دمنده می باشد.

از ویژگی های منحصر بفرد چیلرهای شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار، ساخت این چیلرها با توجه به شرایط آب و هوایی محل انجام پروژه است.

ما شهرتمان را در کویر داغ ساخته ایم